Aktivační technik telekomunikační sítě netbox

16/04/2024

Jaká bude Tvoje náplň práce?

  • provádění aktivací domácích přípojek uživatelů v lokalitě Brno
  • provádění prací spojených s instalací resp. aktivací těchto domácích přípojek (vč. uzavírání smluv)
  • poradenství klientům na místě

Co očekáváme?

  • SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B
  • orientaci v IT problematice, praxi na obdobné pozici
  • Vyhl. 50/1978 Sb. §8 (podmínka)
  • orientaci na zákazníka, vysokou pečlivost a preciznost při práci
  • samostatné myšlení, odolnost vůči stresu, klidné vystupování
  • časovou flexibilitu
  • vlastní automobil, vlastní elektroinstalační nářadí

Co nabízíme?

  • budeš rovnocenným členem našeho kolektivu
  • přátelská neformální atmosféra
  • férové finanční ohodnocení
  • benefitní dovolená
  • karta MultiSport
  • firemní SIM karta pro rodinu

Nástup možný IHNED.

Pokud se Ti naše nabídka líbí, neváhej nás kontaktovat. Těšíme se na setkání s Tebou!

Máš zájem se zúčastnit výběrového řízení? Zašli prosím tyto náležitosti na e-mailovou adresu olga@netbox.cz:

  • název pracovní pozice, o kterou máš zájem
  • průvodní dopis
  • strukturovaný životopis v českém jazyce s aktuální fotografií
  • souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu dává odesílatel (uchazeč o zaměstnání) souhlas společnosti SMART Comp. a.s. se sídlem Kubíčkova 1115/8, 635 00 Brno, IČ: 25517767, k jejich zpracování dle zákona č. 110/2019 Sb. za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve společnosti SMART Comp. a.s., a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však po dobu jednoho roku od jejich zaslání.